Klára531Tom to rozlezl a po přelezení nejtěžšího toho měl dost, tak jsem šla já.
Divný krok na začátku, vyvažovací uprostřed a jinak moc pěkné. Přelézt i druhou délku, prý je komínová netezka.
6c
AF
11.02.2018
Tom to rozlezl a po přelezení nejtěžšího toho měl dost, tak jsem šla já.
Divný krok na začátku, vyvažovací uprostřed a jinak moc pěkné. Přelézt i druhou délku, prý je komínová netezka.
Klára531Trochu tezsi 6c a nepekny krok u druhe, ale jinak pekne.
6c
PP
15.02.2018
Trochu tezsi 6c a nepekny krok u druhe, ale jinak pekne.