pavelllPřišlo mi to strašně těžký! Byly tam nejistý sklopený nohy i chyty a maličko větší odlezy, takže jsem se dost bál. Už to reálně vypadalo, že to nedám. Zuzanka to pak vcelku v pohodě dala! Je to technička, stání na sklopených nohách musim rozhodně zlepšit.
6a+
OS
28.10.2017
Přišlo mi to strašně těžký! Byly tam nejistý sklopený nohy i chyty a maličko větší odlezy, takže jsem se dost bál. Už to reálně vypadalo, že to nedám. Zuzanka to pak vcelku v pohodě dala! Je to technička, stání na sklopených nohách musim rozhodně zlepšit.