Polda JPPPZ mých spolulezců jsem ten den jen rostl. Vrchol byl, když mi v poslední cestě zůstaly dva friendy. To jsem věděl, že příště radši polezu sám :-D
5.10a
OS
08.10.2017
Z mých spolulezců jsem ten den jen rostl. Vrchol byl, když mi v poslední cestě zůstaly dva friendy. To jsem věděl, že příště radši polezu sám :-D