Polda JPPPS chalanmi to bylo hodně tragické lezení. Já jsem aspoň zvládal metodiku, ale lezení mi taky nijak extra nešlo. Poprvé jsem vypadl ze spáry a zůstal viset za loketní kloub :-D Moc pěkná koncovka. Po zdomácnění v Yosech by asi nebyl problém, ale tehdy...
5.11a
AF
09.10.2017
S chalanmi to bylo hodně tragické lezení. Já jsem aspoň zvládal metodiku, ale lezení mi taky nijak extra nešlo. Poprvé jsem vypadl ze spáry a zůstal viset za loketní kloub :-D Moc pěkná koncovka. Po zdomácnění v Yosech by asi nebyl problém, ale tehdy...