ŠpicálDost boží, narrows, zácpa v komíně a survival sestup do půl třetí ráno
5.10b
RC
17.09.2008
Dost boží, narrows, zácpa v komíně a survival sestup do půl třetí ráno
Polda JPPPTož dobre. Na to, že jsem s týpkem lezl jeden den a Sentinel jsme upekli v deset večer to bylo vlastně v pohodě. Toužím jinak po adekvátním parťákovi. Širočiny, převislé, polechtaly. Krásný free solo dolez při západu Slunce, který také slušně lechtal.
5.10b
OS
10.10.2017
Tož dobre. Na to, že jsem s týpkem lezl jeden den a Sentinel jsme upekli v deset večer to bylo vlastně v pohodě. Toužím jinak po adekvátním parťákovi. Širočiny, převislé, polechtaly. Krásný free solo dolez při západu Slunce, který také slušně lechtal.