Polda JPPPJoachim byl klasicky marný jak paprikáš v žemlovce. Plus jsme na cestu čekali několik hodin kvůli několika dvojkám. Po čtvrté a nejtěžší délce za 5.11c na OS jsem ztratil nervy a zatroubil k ústupu. Pěkné lezení jinak, moc pěkné
5.11c
-
13.10.2017
Joachim byl klasicky marný jak paprikáš v žemlovce. Plus jsme na cestu čekali několik hodin kvůli několika dvojkám. Po čtvrté a nejtěžší délce za 5.11c na OS jsem ztratil nervy a zatroubil k ústupu. Pěkné lezení jinak, moc pěkné