Polda JPPPNe tak hezká a těžká jako Romulan Warbird. Nicméně, stále potrápila. A já, jakožto lezec sedmi délek, jsem už poslední délku proseděl i toprope. Úplně vyšťavený. Ale supr, fajn lezení v zajímavém prostředí!
5.12c
-
16.10.2017
Ne tak hezká a těžká jako Romulan Warbird. Nicméně, stále potrápila. A já, jakožto lezec sedmi délek, jsem už poslední délku proseděl i toprope. Úplně vyšťavený. Ale supr, fajn lezení v zajímavém prostředí!