pavelllO dost těžší než první bezejmenné 5c. Trochu odlezy, v bříšku je třeba zabrat a nad ním trochu jemné, ale pěkné. Ač skála působí jako kvak, tak lezení je hodně super, bez omáčky od prvního kroku.
6a
OS
28.10.2019
O dost těžší než první bezejmenné 5c. Trochu odlezy, v bříšku je třeba zabrat a nad ním trochu jemné, ale pěkné. Ač skála působí jako kvak, tak lezení je hodně super, bez omáčky od prvního kroku.