BikerMHezká cesta. Ale udávaná klasa za šest rozhodně nesedí, možná je v novém průvodci jinak. Vršek je hodně těžký + jedno blbé cvakání, které je navrtáno nesmyslně. Míše se cesta nelíbila a vršek pěkně odtrpěla.
6+
OS
25.01.2018
Hezká cesta. Ale udávaná klasa za šest rozhodně nesedí, možná je v novém průvodci jinak. Vršek je hodně těžký + jedno blbé cvakání, které je navrtáno nesmyslně. Míše se cesta nelíbila a vršek pěkně odtrpěla.