Mihalvcera v Otinaru smula-v 7a jsem vypadl nepravem ze zajilovaneho chytu, v 7b+ ve flesni opet nepravem, kdyz si Zlobca nepamatoval presne ktery chyt bral. V Inmortales uz jsem dostal program pekny a vlasne mi to mozna prislo i tezsi, nez ona inkriminovana neflesnuta 7b+.
7a
flash
26.02.2018
vcera v Otinaru smula-v 7a jsem vypadl nepravem ze zajilovaneho chytu, v 7b+ ve flesni opet nepravem, kdyz si Zlobca nepamatoval presne ktery chyt bral. V Inmortales uz jsem dostal program pekny a vlasne mi to mozna prislo i tezsi, nez ona inkriminovana neflesnuta 7b+.