Bárty92Spadl jsem z výlezu, utrhl jsem chyt a pak dolezl za Magnuskem. Zapisuju, pač to už znova radši nepolezu. Né, že by to bylo tak strašný, ale rád cestu ponechám i pro další generace milovníků zavlhlejch spár a vřesovejch výlezů.
VIIIa
AF
15.04.2020
Spadl jsem z výlezu, utrhl jsem chyt a pak dolezl za Magnuskem. Zapisuju, pač to už znova radši nepolezu. Né, že by to bylo tak strašný, ale rád cestu ponechám i pro další generace milovníků zavlhlejch spár a vřesovejch výlezů.