Dannyzkousel jsem to 7Bcko zleva a zkroknul jsem ho cely a chybel mi jen dolez timhle 5Bckem. Uz jsem se bal ze me to zastavi. no nezastavilo, ale o moc lehci to neni :)
5B
solo
13.09.2012
zkousel jsem to 7Bcko zleva a zkroknul jsem ho cely a chybel mi jen dolez timhle 5Bckem. Uz jsem se bal ze me to zastavi. no nezastavilo, ale o moc lehci to neni :)
ValmarSnažil jsem se očistit výlez těch 7B, ale na ty už pak nějak nebyli síly...(lokty)
5B
solo
11.02.2013
Snažil jsem se očistit výlez těch 7B, ale na ty už pak nějak nebyli síly...(lokty)