pavelllKrásná cesta! Nevojetá, po dobrých škrabkách, položená, kolmá a mírně převislá. V závěru jsem musel hodně bojovat a reálně jsem lezl do pádu, což na mě uvalilo poměrně silnou skepsi. Přikládám to faktu, že jsem nebyl vůbec rozlezený a zvyklý na místní šutr a na šeďák obecně. V místní přísné klase to asi 6a+ je. Mám chuť to zvednout, ostatním to ale až tak těžký nepřišlo, takže mi to asi jen nesedlo nebo jsem něco přehlídl. Lezení to ale bylo krásný.
6a+
OS
27.04.2019
Krásná cesta! Nevojetá, po dobrých škrabkách, položená, kolmá a mírně převislá. V závěru jsem musel hodně bojovat a reálně jsem lezl do pádu, což na mě uvalilo poměrně silnou skepsi. Přikládám to faktu, že jsem nebyl vůbec rozlezený a zvyklý na místní šutr a na šeďák obecně. V místní přísné klase to asi 6a+ je. Mám chuť to zvednout, ostatním to ale až tak těžký nepřišlo, takže mi to asi jen nesedlo nebo jsem něco přehlídl. Lezení to ale bylo krásný.