RezoKdyž jistím 2 lezce, kteří skončí téměř na začátku (ještě před cruxem) a pak to pošlu na OS, je to onsajt? Svědomí říká, že jo, ale co na to komunita?
7a+/7b
PP
07.01.2022
Když jistím 2 lezce, kteří skončí téměř na začátku (ještě před cruxem) a pak to pošlu na OS, je to onsajt? Svědomí říká, že jo, ale co na to komunita?