Komíňákjeden krok. Nastoupat do spoďáku. 7c ani náhodou.
7b+
PP
15.01.2022
jeden krok. Nastoupat do spoďáku. 7c ani náhodou.
laurotPěkný boj. Spodních 20m krásné lehčí lezení do mírného prevísku, ale po super dírách. Pak 3 těžší fleky, kde v posledním těsně pod řetězem jsem měl už hrozně nakydáno. Ale podařilo se nějak se nasrat a ještě to dofunět. Slaňák jsem skoro necvakl ani z těch madel.
7c to není, to bych si lhal. Ale 7b+ určitě.
7b+
OS
01.05.2023
Pěkný boj. Spodních 20m krásné lehčí lezení do mírného prevísku, ale po super dírách. Pak 3 těžší fleky, kde v posledním těsně pod řetězem jsem měl už hrozně nakydáno. Ale podařilo se nějak se nasrat a ještě to dofunět. Slaňák jsem skoro necvakl ani z těch madel.
7c to není, to bych si lhal. Ale 7b+ určitě.