ValmarS čelovkou. úplněk a zdá se, že tropická noc. První návštěva Babky a hned po tmě.. Vypadá to fakt dobře. Rozhodně jasná linka je travez přes ty áčka.. Jinak bych řekl, že tohle rozhodně soft. Dlouho jsem šel blbě nohama. Jakmile jsem se v lištách vytočil levým bokem, mega zlehklo. Dolejzal jsem až do madel nad policí a do kouta. Kroky pecka! S programem je to fakt lehký i nerozlezenj.. dávám C+.. To vpravo je těžší.
6C+
solo
06.04.2020
S čelovkou. úplněk a zdá se, že tropická noc. První návštěva Babky a hned po tmě.. Vypadá to fakt dobře. Rozhodně jasná linka je travez přes ty áčka.. Jinak bych řekl, že tohle rozhodně soft. Dlouho jsem šel blbě nohama. Jakmile jsem se v lištách vytočil levým bokem, mega zlehklo. Dolejzal jsem až do madel nad policí a do kouta. Kroky pecka! S programem je to fakt lehký i nerozlezenj.. dávám C+.. To vpravo je těžší.