pavelllVelice vydřený OS! První půlka strašně těžká, hodně jemná a místy i mírně převislá. Rozhodně mi to přišlo těžší. Pak jsem přelezl další 6b v Orgonu a tohle bylo určitě jednoznačně nejtěžší. Skvělý boj, lezení na hraně a cenný OS.
6b+
OS
28.04.2019
Velice vydřený OS! První půlka strašně těžká, hodně jemná a místy i mírně převislá. Rozhodně mi to přišlo těžší. Pak jsem přelezl další 6b v Orgonu a tohle bylo určitě jednoznačně nejtěžší. Skvělý boj, lezení na hraně a cenný OS.