pavelllK prvnímu jsem popolízal asi 20 minut, furt to nechtělo pustit a bál jsem se, že dám zem. Nakonec se ukázalo, že je třeba nastoupit trochu zleva, dát pravou nohu na vysoký dobrý vstup a cvakalo se celkem pohodlně. Pak tradičně boulder v plotně a vytrvalost v mírném převisu. Horní část cesty je ale bohužel trochu lámavější.
6a+
OS
02.05.2019
K prvnímu jsem popolízal asi 20 minut, furt to nechtělo pustit a bál jsem se, že dám zem. Nakonec se ukázalo, že je třeba nastoupit trochu zleva, dát pravou nohu na vysoký dobrý vstup a cvakalo se celkem pohodlně. Pak tradičně boulder v plotně a vytrvalost v mírném převisu. Horní část cesty je ale bohužel trochu lámavější.