JaraKTraverz v římse hodně nepříjemnej. Nepadat špatné jištění. Nahoru spárou jdou už uzle a bambule a naštěstí jsou dobrý chyty všude kolem tak se spára brát nemusí.
VIIb
OS
19.05.2019
Traverz v římse hodně nepříjemnej. Nepadat špatné jištění. Nahoru spárou jdou už uzle a bambule a naštěstí jsou dobrý chyty všude kolem tak se spára brát nemusí.