hans1996Tahal jsem fixa pro Sanyho aby mohl fotit Lukýska. Nástupová širočina by byla v pohodě kdyby nebyla mokrá a kdyby na mě nepadaly kroupy. Ještě mi celkem dala zabrat L2 páč byla celá mokrá... pak už sucho až do klíčové délky kde byl zateklý kout pod boulderem. Klasa baj oko vůbec nevím za kolik to může být ale Tůmič říkal něco o 7aplusku...
7a+
OS
03.07.2019
Tahal jsem fixa pro Sanyho aby mohl fotit Lukýska. Nástupová širočina by byla v pohodě kdyby nebyla mokrá a kdyby na mě nepadaly kroupy. Ještě mi celkem dala zabrat L2 páč byla celá mokrá... pak už sucho až do klíčové délky kde byl zateklý kout pod boulderem. Klasa baj oko vůbec nevím za kolik to může být ale Tůmič říkal něco o 7aplusku...