ValmarNo je to z dobrych chytu zved do dobre listy a pak na horni hranu. Vim, ze Emil se v tom asi uplne na startu neposkladal, pro mne to zdaleka nebyl nejtezsi krok, co jsem dnes lezl. Takze za mensi davam 5B.
5B
flash
16.03.2023
No je to z dobrych chytu zved do dobre listy a pak na horni hranu. Vim, ze Emil se v tom asi uplne na startu neposkladal, pro mne to zdaleka nebyl nejtezsi krok, co jsem dnes lezl. Takze za mensi davam 5B.