KomíňákJeště jsem to nelez. trochu morálku třeba je. Od kruhu jsem měl jen jednu smyčku a padat by se nemělo. Nahoře jsem nenašel žádnou dobrou smyci, takže jsem cvakl bh od Majora. Stejně mě to vedlo kousek od něj.
VIIIb
OS
03.03.2011
Ještě jsem to nelez. trochu morálku třeba je. Od kruhu jsem měl jen jednu smyčku a padat by se nemělo. Nahoře jsem nenašel žádnou dobrou smyci, takže jsem cvakl bh od Majora. Stejně mě to vedlo kousek od něj.