ValmarNA rozlez po zjištění, že u ohniště je párek trampíků neodpovídající na pozdrav, tak jsem je nechtěl rušit nacvičováním koček a žab.. a večer se stočil až k poctivě od spodu.. Moc pěkná cesta. Kruh nahoře už mi skoro přijde zbytečný, po vylezení kruxu.. lano jsem dnes zapomněl..
5
OS
08.06.2024
NA rozlez po zjištění, že u ohniště je párek trampíků neodpovídající na pozdrav, tak jsem je nechtěl rušit nacvičováním koček a žab.. a večer se stočil až k poctivě od spodu.. Moc pěkná cesta. Kruh nahoře už mi skoro přijde zbytečný, po vylezení kruxu.. lano jsem dnes zapomněl..