pavelllÚvod přes lištu vpravo, backhand bočák jsem nakonec ani nebral, pak dobrá lišta, pak dlouhý sáh PR do lišto díry pod patrem, blbý nohy, LR přídrže, chytit patro a velmi nepříjemné vykulení. Vršek už je lehčí, i když se taky dá zkazit. Celkem pěkná cesta. Na druhej jsem málem vypadl při výkulu na patro. Bavila.
8/8+
PP
10.09.2020
Úvod přes lištu vpravo, backhand bočák jsem nakonec ani nebral, pak dobrá lišta, pak dlouhý sáh PR do lišto díry pod patrem, blbý nohy, LR přídrže, chytit patro a velmi nepříjemné vykulení. Vršek už je lehčí, i když se taky dá zkazit. Celkem pěkná cesta. Na druhej jsem málem vypadl při výkulu na patro. Bavila.