ValmarStart pod šipkou a jen stěnkou bez kouta vpravo a hrany vlevo a to i ve výlezu. Vymantlovat n.v. Moc pěkný:-) Díky Emilovi za spoting a vyčištění výlezu!
6A
solo
29.05.2020
Start pod šipkou a jen stěnkou bez kouta vpravo a hrany vlevo a to i ve výlezu. Vymantlovat n.v. Moc pěkný:-) Díky Emilovi za spoting a vyčištění výlezu!