Š StráníkV hlavně jsem se hodně namotivoval na ty malý jebky, těžký nabrat první lištu a trefit druhou je psycho, pak další hustej krok no a pak jsem to nějak umlátil.
8A+/8B
solo
09.03.2021
V hlavně jsem se hodně namotivoval na ty malý jebky, těžký nabrat první lištu a trefit druhou je psycho, pak další hustej krok no a pak jsem to nějak umlátil.
noo nooPěkná lištovačka a třetí krok je auvaj těžkej. Nevidím moc rozdíl mezi tímto a Conquererem, nahoře dva kroky za 7B? nepřidají znaménko...
8A+
solo
15.03.2021
Pěkná lištovačka a třetí krok je auvaj těžkej. Nevidím moc rozdíl mezi tímto a Conquererem, nahoře dva kroky za 7B? nepřidají znaménko...