zaoralfLezl jsem liché délky. Sudé vylezeny TR bez odsedu. Moc pěkné lezení v relativně kvalitní skále. Sestup už byl dost za trest. Únava po třech dnech lezení je opravdu znát.
6c+
OS
21.06.2023
Lezl jsem liché délky. Sudé vylezeny TR bez odsedu. Moc pěkné lezení v relativně kvalitní skále. Sestup už byl dost za trest. Únava po třech dnech lezení je opravdu znát.