ValmarTakový těžko uchopitelný směr. Zakázal jsem si patesty vlevo. I tak mi to přišlo spíš lehčí.. Ale pěkná linka. Taky záleží kdy člověk odbočí..z hrany doprava Snad jsem to trefil dle průvodce..
6B
solo
08.10.2020
Takový těžko uchopitelný směr. Zakázal jsem si patesty vlevo. I tak mi to přišlo spíš lehčí.. Ale pěkná linka. Taky záleží kdy člověk odbočí..z hrany doprava Snad jsem to trefil dle průvodce..