HenryDBezva varianta. Možná trochu lehčí (nebo mi sedne), neshazuji jen protože nemám moc naboulderováno v klase.. Netečnout ve výlezu celkem těžké (prošlo až na 3. pokus). V 'rohové' části traverzu jsem to lezl úplně spodem, bez pozitivních madel výše na hraně (autoři na videu je zřejmě brali, jak jsem zpětně zjistil)
6C+
solo
03.03.2021
Bezva varianta. Možná trochu lehčí (nebo mi sedne), neshazuji jen protože nemám moc naboulderováno v klase.. Netečnout ve výlezu celkem těžké (prošlo až na 3. pokus). V 'rohové' části traverzu jsem to lezl úplně spodem, bez pozitivních madel výše na hraně (autoři na videu je zřejmě brali, jak jsem zpětně zjistil)