Valmarkrásný den, diverzantsky překračuji hrance několika obcí, ale zůstávám poctivě ve stejném okrese. Proto jdu dnes na Vysůtku jinudy, bo normálně parkuju v Praze. Hranice okresu vede těsne vedle Vysůtky s tím, že ta je ve Středních čechách.. Přicházím poprvé skokem přes potok rovnou pod pravej sektor a setkávám se poprvé s autory zdejších cest. Den je ještě parádnější. Nakonec tohle na rozlez těsně bez OS a parádní opravdový lezení s lanem:-)
7
PP
06.03.2021
krásný den, diverzantsky překračuji hrance několika obcí, ale zůstávám poctivě ve stejném okrese. Proto jdu dnes na Vysůtku jinudy, bo normálně parkuju v Praze. Hranice okresu vede těsne vedle Vysůtky s tím, že ta je ve Středních čechách.. Přicházím poprvé skokem přes potok rovnou pod pravej sektor a setkávám se poprvé s autory zdejších cest. Den je ještě parádnější. Nakonec tohle na rozlez těsně bez OS a parádní opravdový lezení s lanem:-)
HenryDHezké lezení, ale myslím že těžší než 7: stylem mi to sedne, ale stejně dalo zabrat
7+
PP
14.03.2021
Hezké lezení, ale myslím že těžší než 7: stylem mi to sedne, ale stejně dalo zabrat