To je odvážný konec, pořádný highball! Jedna malá poznámka, ve slovinštině bys řekl "Hvala lepa" :)))
Zapsal: Tomaz, 20.05.2021 14:09:53
Já vím, ale pak by mi nevyšlo spojení- lijepa(kom), tedy LIEPAKOM, tak totiź Slováci říkali na začátku 80.tých let bouldrům.... ;-).. takže ve velmi svébytném překladu do češtiny název zní "Chvála bouldrům" :-))) ...
ValmarOd Mikiho prvace jsem zkousel chvilku pri rruznych navstevach a nedal. Dnes to slo prekvapive dobre.. teda az na to treni, ktere v dolezu trochu cuybelo a prvni uspesne prelezeny krux jsem zapytlil po hledani kloudneho vylezu. Pak jsem si sel vylez precistit a ocarkovat a dalsim pokusem poslal. Moralove, ale nakonec bych skoro rekl, ze tezsi krux na Ninja kick. Klasu nakonec teda nechavam. Tohle se stejne neleze kvuli cislu... radost!
6C+
solo
10.05.2023
Od Mikiho prvace jsem zkousel chvilku pri rruznych navstevach a nedal. Dnes to slo prekvapive dobre.. teda az na to treni, ktere v dolezu trochu cuybelo a prvni uspesne prelezeny krux jsem zapytlil po hledani kloudneho vylezu. Pak jsem si sel vylez precistit a ocarkovat a dalsim pokusem poslal. Moralove, ale nakonec bych skoro rekl, ze tezsi krux na Ninja kick. Klasu nakonec teda nechavam. Tohle se stejne neleze kvuli cislu... radost!