KarlitoDalší vražda, asi nejhorší co jsem zatím lezl, bloky, volný šutry (poslal jsem do údolí nohou budrák o velikosti batohu), přežil, stačilo, s klidem se mužu vratit zase ke sportovnímu lezení :) Hrob afknutej
3
OS
08.05.2021
Další vražda, asi nejhorší co jsem zatím lezl, bloky, volný šutry (poslal jsem do údolí nohou budrák o velikosti batohu), přežil, stačilo, s klidem se mužu vratit zase ke sportovnímu lezení :) Hrob afknutej