DamajdaAsi nejhezčí z těch tří a nejlíp odjištěná. Nahoře jsem to lezl víc zleva, je to logický. Zprava na VIIIc celkem nářez a zbytečně vynucený. Holt OS je OS.
VIIIc
OS
05.03.2025
Asi nejhezčí z těch tří a nejlíp odjištěná. Nahoře jsem to lezl víc zleva, je to logický. Zprava na VIIIc celkem nářez a zbytečně vynucený. Holt OS je OS.