KrvákMěl jsem to docela na pohodu, nemusel jsem ani bojovat. Hezka a zajimava cesta misty do mensich previsu. Ale pomerne dobre chyty. Puvodne jsem si myslel, ze nastupuji do 6a
6b+
OS
09.07.2021
Měl jsem to docela na pohodu, nemusel jsem ani bojovat. Hezka a zajimava cesta misty do mensich previsu. Ale pomerne dobre chyty. Puvodne jsem si myslel, ze nastupuji do 6a