KrvákV klíčovém místu jsem docela dlouho postával, než jsem se do něj odhodlal. Nevěděl jsem, jestli jít nohama ve sprárce, nebo vlevo. Nakonec jsem zvolil druhou variantu a šlo to. Cpal jsem ale pravou nohu hodne vysoko a bylo tezke se pak na ni postavit
7-
OS
11.07.2021
V klíčovém místu jsem docela dlouho postával, než jsem se do něj odhodlal. Nevěděl jsem, jestli jít nohama ve sprárce, nebo vlevo. Nakonec jsem zvolil druhou variantu a šlo to. Cpal jsem ale pravou nohu hodne vysoko a bylo tezke se pak na ni postavit