Kudrlinka89Ja nevim, ale docela mi to dalo zabrat. Klic je po malych bocacich proti mrzkym stupum na treni, v poslednim kroku jsem malem jeste spadla, musela jsem dat nohu na treni a doufat ze to do toho backa na pravou dotahnu. Ale moc pekne, hezci nez vypada
7a
PP
28.09.2021
Ja nevim, ale docela mi to dalo zabrat. Klic je po malych bocacich proti mrzkym stupum na treni, v poslednim kroku jsem malem jeste spadla, musela jsem dat nohu na treni a doufat ze to do toho backa na pravou dotahnu. Ale moc pekne, hezci nez vypada