Přelez od prvního nýtu k druhýmu je trochu morálovej a navíc asi nejtěžší z celý cesty, předskalí je nebezpečně blízko. :-) Ale celkově úplně super cesta, ta hrana, to je nádhera!
pavelllPřelez od prvního nýtu k druhýmu je trochu morálovej a navíc asi nejtěžší z celý cesty, předskalí je nebezpečně blízko. :-) Ale celkově úplně super cesta, ta hrana, to je nádhera! OS fakt výkon!
7
OS
01.09.2013
Přelez od prvního nýtu k druhýmu je trochu morálovej a navíc asi nejtěžší z celý cesty, předskalí je nebezpečně blízko. :-) Ale celkově úplně super cesta, ta hrana, to je nádhera! OS fakt výkon!
ondrasparadni hrana, druhej se blbe cvaka, ale pak uz je to super lezeni
7
OS
15.09.2013
paradni hrana, druhej se blbe cvaka, ale pak uz je to super lezeni