kvetakV průvodci psáno za 7, ale když to musel oblézt i mašina Míra, který bombí devítky bez zadýchání, tak to rozhodně žádná sedma není. Píšu za 8, ale myslím si klíďo i těžší.
8
OS
22.07.2022
V průvodci psáno za 7, ale když to musel oblézt i mašina Míra, který bombí devítky bez zadýchání, tak to rozhodně žádná sedma není. Píšu za 8, ale myslím si klíďo i těžší.