KarlitoTy kokos, dneska to tam bylo jenom ze neni :) zivot je nekdy horkej a vypadnul sem z OSu opravdu v poslednim kroku asi za 6a s bandaskama do nebes. Pokus sem lezl 60 minut. Jinak cesta bomba, je tam vsechno
7b+
PP
29.01.2023
Ty kokos, dneska to tam bylo jenom ze neni :) zivot je nekdy horkej a vypadnul sem z OSu opravdu v poslednim kroku asi za 6a s bandaskama do nebes. Pokus sem lezl 60 minut. Jinak cesta bomba, je tam vsechno