B u b á kSpolečně s Hořčákem hned vedle asi nejestetičtejší linka na Byčině,ne-li v celým krase. Pro mě osobně aktuálně cesta, které si vážím ze všech nejvíc. Jestli moje nejtěžší nevím. Hodně jsem si to přál, ale realita je podle mě jinde. Říká se, že jedna z nejtvrdších 10- v krase, ale přikláněl bych se spíš k 8a. Každopádně je tam všechno, navíc v parádní expozici. Doporučuju nevynechat cvakání poslední presky, jako jsem to udělal v prvním pokusu. Při pádu v posledním kroku se rozplácnete o plotnu pod váma, jistič a tím není schopný nic moc dělat a smrdí to podle mě i zlomenou nohou.
10-
PP
30.09.2025
Společně s Hořčákem hned vedle asi nejestetičtejší linka na Byčině,ne-li v celým krase. Pro mě osobně aktuálně cesta, které si vážím ze všech nejvíc. Jestli moje nejtěžší nevím. Hodně jsem si to přál, ale realita je podle mě jinde. Říká se, že jedna z nejtvrdších 10- v krase, ale přikláněl bych se spíš k 8a. Každopádně je tam všechno, navíc v parádní expozici. Doporučuju nevynechat cvakání poslední presky, jako jsem to udělal v prvním pokusu. Při pádu v posledním kroku se rozplácnete o plotnu pod váma, jistič a tím není schopný nic moc dělat a smrdí to podle mě i zlomenou nohou.