TomasoHezké kroky. Při druhém pokusu jsem těsně pod prvním ušlápl stup a plácnul sebou o skálu do mírně položeného výlezu. Kdybych býval nedržel celkem dobré chyty a byl o krok výše v kolmém, tak zemovka. Šárka pěkně zapištěla. uff!
7
RP
21.04.2014
Hezké kroky. Při druhém pokusu jsem těsně pod prvním ušlápl stup a plácnul sebou o skálu do mírně položeného výlezu. Kdybych býval nedržel celkem dobré chyty a byl o krok výše v kolmém, tak zemovka. Šárka pěkně zapištěla. uff!