tatkaChteli jsme lezt Ferokla. Lezli jsme ho do poloviny, ale misto abychom odbocili doleva, tak jsme lezli porad vzhuru, cimz jsme se napojili do A. co už...
5
OS
12.04.2008
Chteli jsme lezt Ferokla. Lezli jsme ho do poloviny, ale misto abychom odbocili doleva, tak jsme lezli porad vzhuru, cimz jsme se napojili do A. co už...