BS540pod kruh jde jedna smyce přes né úplně super hrot. Nejtěžší mi přišlo cvakání...v rychlosti a křeči jsem cvakl lano obráceně a při nadlezení jsem měl strach, aby se nevycvaklo...sedl jsem, přecvakl a v pohodě dolezl n.v.
VIIa
AF
14.08.2011
pod kruh jde jedna smyce přes né úplně super hrot. Nejtěžší mi přišlo cvakání...v rychlosti a křeči jsem cvakl lano obráceně a při nadlezení jsem měl strach, aby se nevycvaklo...sedl jsem, přecvakl a v pohodě dolezl n.v.