Na pohled ze spodu takový nevzhledný kvak, nakonec docela hezké lezení po slušných chytech s absencí nohou.
Z vrchu velmi fotogenické. Opět v krásném vápenci.
DamajdaRuce po koupání a masáži mastičkou přestaly trochu bolet a tak to šlo. Po madlech to je až na jedno místo, kde se drží dvě jebky. Poslední cesta do obrázkové čtveřice :).
6b+
OS
10.05.2013
Ruce po koupání a masáži mastičkou přestaly trochu bolet a tak to šlo. Po madlech to je až na jedno místo, kde se drží dvě jebky. Poslední cesta do obrázkové čtveřice :).