tulakHezká stěna, klíč je lehký. Boužka pod vrcholem, ale hlavně totalní protek pak na sestupu. Michal: Joo, v létě v Tatrách, to vždycky zmokneš. A Slezan never more!!!
5-
OS
15.08.2015
Hezká stěna, klíč je lehký. Boužka pod vrcholem, ale hlavně totalní protek pak na sestupu. Michal: Joo, v létě v Tatrách, to vždycky zmokneš. A Slezan never more!!!