e-nomadTěžký začátek. Protože mě jistil nělezec. Musel jsem vybrat postupová jištění ze slanění. S 50 m lanem je nutné slanit s přesedáním. Skála ma výšku 38 m a na lezení se použilo něco málo přes 40 m.
4
OS
19.04.2008
Těžký začátek. Protože mě jistil nělezec. Musel jsem vybrat postupová jištění ze slanění. S 50 m lanem je nutné slanit s přesedáním. Skála ma výšku 38 m a na lezení se použilo něco málo přes 40 m.