No koukni se na Hejšovinu, myslím, že tohle VIIIb tam najdeš, už je zapsaný, řek bych "Ten Pierwszy Raz" , to sedí podle popisu, zkus na to mrknout ...
Zapsal: George-jp, 28.08.2007 21:32:48
To vám tak záleží na tom mít něco zapsanýho?Bud si seženu data nebo to sem nepíšu. Takhle to stejně nemá pro nikoho význam!Můj názor SMAZAT!
Proto to píšu, pokud klikneš na Hejšovinu, uvidíš, že tu je zapsáno dost cest podle průvodce, tohle je špatný zápis, ale řek bych, že jde o cestu kterou jsme jmenoval. O jinem VIIIb 20m 3 kruhy tam nevím, ale třeba to tak není...
Zapsal: George-jp, 28.08.2007 21:52:13
Martin Berka nereaguje, sloučeno k Ten Pierwszy Raz. Díky za komentáře.