polda4+ sedí, napoprvé jem to vylezl variantem přímo přs převis doprava a to je o číslo těžší, ale ne o moc, tak za 5 (není tam jištění, musí se pak vytraverzovat ke slaňáku, btw do těch rohů nejde lano protlačit - jsou úzký).
4+
OS
17.06.2006
4+ sedí, napoprvé jem to vylezl variantem přímo přs převis doprava a to je o číslo těžší, ale ne o moc, tak za 5 (není tam jištění, musí se pak vytraverzovat ke slaňáku, btw do těch rohů nejde lano protlačit - jsou úzký).