KrvákNejtěžší poslední krok za hranu. Nohy špatné. Nejdřív jsem si dvakrát odskočil. Nechtěl jsem spadnout nekontrolovaně, už to byla docela vejška. Pak jsem si prohodil ruce a tak trochu skočil levou rukou na hranu - naštěstí dobře brala.
VIIa
AF
18.07.2020
Nejtěžší poslední krok za hranu. Nohy špatné. Nejdřív jsem si dvakrát odskočil. Nechtěl jsem spadnout nekontrolovaně, už to byla docela vejška. Pak jsem si prohodil ruce a tak trochu skočil levou rukou na hranu - naštěstí dobře brala.