novakjaMůj uplně 1 pokus jsem vylezl na flasch pod druhej kde jsem včera jsem zazmatkoval a chytls se kruhu potom marnost nemohl jsem nalezt spravny krokosled nohou dnes chvili TR a vubec mi to nešlo pak jsem dal posledni pokus a na pohodu jsem to vylezl nechapu
Xb
PP
14.10.2012
Můj uplně 1 pokus jsem vylezl na flasch pod druhej kde jsem včera jsem zazmatkoval a chytls se kruhu potom marnost nemohl jsem nalezt spravny krokosled nohou dnes chvili TR a vubec mi to nešlo pak jsem dal posledni pokus a na pohodu jsem to vylezl nechapu